Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Микола Азаров подав у відставку

Микола Азаров подав у відставку

28 января 2014 0 Comments

Прем’єр-міністр України Микола Азаров подав у відставку, про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України. Він прийняв таке рішення «заради мирного врегулювання конфлікту», ідеться в заяві.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров подав у відставку, про це у вівторок, 28 січня, повідомлила прес-служба Кабінету Міністрів України. «З метою створити додаткові можливості для суспільно-політичного компромісу, заради мирного врегулювання конфлікту, я прийняв особисте рішення просити президента України прийняти мою відставку з посади прем’єр-міністра України», — говориться в заяві Миколи Азарова, повідомляє інформаційне агентство «Інтерфакс».

Конфліктна ситуація, що склалася в державі, загрожує економічному та соціальному розвитку України, несе в собі загрозу всьому українському суспільству і кожному громадянину, вважає Микола Азаров. «Уряд під час протистояння робив все для мирного вирішення конфлікту. Ми робили і робимо все, щоб не допустити кровопролиття, ескалації насильства, порушення прав громадян. Уряд забезпечував функціонування економіки та системи соціального захисту в екстремальних умовах», — вважає він.

На думку Миколи Азарова, сьогодні найважливіше — зберегти єдність і цілісність України. «Це набагато важливіше, ніж будь-чиї особисті плани чи амбіції», — ідеться у заяві політика.

 Джерело: DW.DE
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post