Новомосковськ

Місто на САМАРІ

ТСН розшукала міліціонера, який оприлюднив відео знущань над Гаврилюком (ВІДЕО)

ТСН розшукала міліціонера, який оприлюднив відео знущань над Гаврилюком (ВІДЕО)

27 января 2014 0 Comments

Чоловік, котрий оприлюднив відео знущань правоохоронців над активістом Євромайдана Михайлом Гаврилюком, нині переховується за кордоном. Про це повідомляє «ТСН. Тиждень».

Правоохоронця розшукала журналістка ТСН Ольга Мальчевська. В ексклюзивному інтерв’ю він розповів, що побачив відео зі знущаннями над оголеним активістом випадково. Цей запис у нього на комп’ютері залишив колега.

«На моєму робочому комп’ютері одна людина виклала це відео на монтажну лінійку. А потім через свою халатність, не закінчивши роботу, просто пішла», — пояснює він.

Денис (ім’я змінене), котрий оприлюднив відео, пропрацював в органах 12 років. Він написав рапорт на звільнення одразу після того, як передав відео своєму другові, щоб той виклав у мережу. Обох чоловіків тепер переслідують.

«Я навіть не знаю, яке слово підібрати… Мене обурило, що відбувається тотальна брехня, і в це вірять», — розповів Денис про свої мотиви.

За його словами, коли співробітники спецпідрозділів почуваються захищеними від сторонніх поглядів, то поводяться так, наче будь-який вчинок зійде їм з рук.

Як дізналися журналісти ТСН, нині робочий кабінет Дениса запечатали, а його родичів допитала міліція. Сам він знаходиться у безпеці.

Нагадаємо, правоохоронці роздягли на морозі, били та влаштували «трофейну» фотосесію із затриманим активістом Михайлом Гаврилюком.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post