Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Начальник ГУ МВД Україны в Дніпропетровський області Віктор Бабенко назвав «тітушок» з палками «добровільними помічниками»(ВІДЕО)

Начальник ГУ МВД Україны в Дніпропетровський області Віктор Бабенко назвав «тітушок» з палками «добровільними помічниками»(ВІДЕО)

27 января 2014 0 Comments

Начальник ГУ МВС в Дніпропетровській області Віктор Бабенко не знає молодих людей, які перебували в будівлі Дніпропетровської обласної державної адміністрації (ОДА), і під командуванням одного з полковників міліції брали участь у розгоні акції протесту.

На прес-конференції в понеділок Бабенко не зміг пояснити журналістам, чому молоді люди з жовтими пов’язками на рукавах, озброєні палицями, розташувалися в будівлі ОДА і «допомагали» міліції розганяти учасників недільної акції.

Коли журналісти повідомили Бабенку, що «тітушками» керував начальник міліції громадської безпеки Дніпропетровська Володимир Седлецький, він, посміхаючись, сказав, що міліція нікого не залучала на допомогу і ніким не керувала.

«Можливо, це були добровільні помічники», — припустив Бабенко. При цьому він зазначив, що міліція не затримувала «добровільних помічників», які, за словами учасників акції, вели вогонь з травматичної зброї.

Разом з тим, в ході прес-конференції журналісти, які постраждали від дій «тітушек» — Наталія Біловицька і Ярослав Маркін — передали головному міліціонеру області відповідні заяви. У відповідь він пообіцяв розібратися.

Як повідомлялося, в ході протистояння у Дніпропетровській ОДА в неділю постраждали 6 журналістів.

Джерело: ictv.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post