Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Начальник Новомосковської міліції ігнорує численні скарги від приватних підприємців? (ВІДЕО)

Начальник Новомосковської міліції ігнорує численні скарги від приватних підприємців? (ВІДЕО)

23 января 2014 0 Comments

На днях за допомогою газети «ЛИЦА» стало відомо, що у Новомосковську  депутат від Партії регіонів Михайло Олександрович Барсук, зі слів приватного підприємця Зінаїди Базаленко, порушуючи закон України встановив в Новомосковську, та Новомосковському районі монополію на захоронення покійних, та вимагає кожного місяця здавати йому «ДАНЬ» у вигляді 50% від прибутку, таке Зінаїда Базаленко сказала на камеру журналистам.

Про цей факт Зінаїда Базаленко повідомила журналістам газети «Лица», також вона зазначила, що не одноразово з даного приводу зверталась з письмовою заявою до Новомосковського начальника міліції але ніяких дій міліція не проводили, а навпаки, погрожувала приватному підприємцю.

Бездіяльність Новомосковської міліції підтвердив у своєму інтерв’ю і Михайло Стець, на адресу якого неодноразово надходили погрози з боку невідомих людей. Як каже Михайло, він теж неодноразово звертався  з письмовою заявою до Новомосковського начальника міліції, але у відповідь були лише відписки.

Невже начальник Новомосковської міліції Микола Гавриленко, не може знайти час та розібратися у даній справі?Приструнити депутата-регіонала Михайла Барсука? Як що Базаленко каже правду, такі дії з боку  начальника міліції визивають обурення та натякають на таку думку, що Микола Гавриленко, всіляко покриває дії Михайла Барсука, але це наша думка, може міська міліція  боїться чіпати Барсука, тому що той від провладної партії, та ще й батько Михайла теж представник Партії регіонів у Дніпропетровській обласній раді.

P.S. Невже Президент Виктор Федорович Янукович не бачить , як представники його провладної партії  дискредитують його, та Партію регіонів взагалі.

Микола Незгодний

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post