Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Наркоділера та помічницю Медведчука злили свої?

Наркоділера та помічницю Медведчука злили свої?

24 декабря 2013 0 Comments

Новину про  ув’язення за наркоторгівлю члена команди Віктора Медведчука Ксюші Шкоди злили її соратники.  Так, повідомляють наші джерела, саме колеги Шкоди натравили на неї свободівців і злили інформацію.

Як відомо, інформацію про ув’язнення наркоактивістки, підкріплену сканами документів виклав у своєму блозі «свободівець» Дмитро Різниченко.

«Беручи до уваги, що суд дав Шкоді більше п’яти років, значить, у складі її злочину було або втягнення в наркоманію неповнолітніх, або вона поширювала наркотики в школах, або оперувала великими партіями, або торгувала особливо небезпечним зіллям, або притягувалася за цей злочин не вперше», — написав в своєму блозі Різниченко.

shkoda sud

Сама Ксюша Шкода оперативно відкоментувала свою професійну діяльність. «Так, дійсно, в 90-х роках я сиділа. Так, дійсно, стаття стосується перевезення наркотиків: це було групова справа, там було задіяно дуже багато людей. Так, все це відбувалося в Харкові, в Московському районному суді, і дійсно я була «при справах» — скажімо так, я була в курсі деяких кримінальних дій, — відмітила Шкода. Власне, за те, що було, я вже відсиділа і не збираюся за це ні перед ким звітувати, – відсікла брудні закиди активістка «Європейського вибору».

shkoda m

За дивним збігом обставин цікавість до персони Ксюші Шкоди у вітчизняних ЗМІ співпала з перенасиченням інформпростору заявами Віктора Медведчука.

Ще місяць тому фейсбучні експерти трималися за животи від реготу,  та вказували на розігнаний ботами бложик екс-голови АП. Мовляв, шулери смм-щики розводять політичного зомбі. Але теми Митного союзу, заборони українського експорту до Росії та статус кума та неофіційного представника Володимира Путіна в Україні моментально підвищили в ціні акції Медведчука. Наразі він є одним з головних ньюзмейкерів країни. Повставши з політичних трупів, Медведчук автоматично відкрив боротьбу і за доступ до свого тіла.

shkoda t

Ставки ростуть з кожним днем.  В справі Тітушко одіозна Ксюша більше з’являлася перед об’єктивами камер, ніж сам Вадик. Капіталізуючи своє досвідчене обличчя, Шкода роздратувала штатних технологів Медведчука. Відбувся злив. Навряд чи найближчим часом блогершу можна буде побачити в оточенні Віктора Володимировича.

Джерело: kryvda.com

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post