Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Обов’язкова чіпізація немовлят в ЄС вже з весни наступного року

Обов’язкова чіпізація немовлят в ЄС вже з весни наступного року

23 декабря 2013 0 Comments

З травня 2014 року по всій Європі всім новонародженим буде в обов’язковому порядку встановлюватись підшкірний мікрочіп, який буде вводитися в державних лікарнях, — так повідомляється в італійській газеті Corrire di Roma.

Мікрочіп — це мікросхема, яка буде знаходитися в підшкірній клітковині. Мікрочіпи мають розмір приблизно з рисове зерно, і працюють на основі пасивної технології НВО (NWO). Такі мікрочіпи, як стверджується у статті, будуть особливо корисні в разі зникнення або викрадення дитини.

Далі — ще цікавіше: «багато країн вже вводять мікрочіп при вакцинації. Такий мікрочіп містить інформацію про людину-носія, а схеми GPS нового покоління всередині мікросхеми дозволяють виявляти людину-носія мікрочіпа з точністю до 5 метрів.

Мікрочіп буде підключений безпосередньо до супутника, який буде керувати з’єднаннями. Такий мікрочіп кожен бажаючий може імплантувати собі або своїм дітям безкоштовно, незалежно від дати народження, заповнивши форму заяви …

У відомстві, про існування якого ми дізнаємося вперше — КККН (в італійському варіанті, латинськими буквами це пишеться як «CCCP»), Консультативному комітеті з контролю населення, взяли до уваги можливість установки всім громадянам, які народилися до зазначеної дати.

Введення чіпа буде повністю безболісним, оскільки чіп буде імплантований під шкіру, в лівий лікоть, — заспокоює всіх Corriere di Roma …

Далі в статті слідують слова захоплення: «Нарешті гарні новини зі світу технологій! Завдяки мікрочіпу, нарешті, ви зможете уникнути всіх випадків викрадення, які потрясали світ всі ці роки. Крім цього, можливо, завдяки цій технології, в майбутньому стане легко відстежувати всіх злочинців, які переховуються від правосуддя.»

Джерело: http://bihanskyy.blogspot.com/

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post