Новомосковськ

Місто на САМАРІ

У Дніпропетровську водії трамваїв страйкують через затримку зарплати

У Дніпропетровську водії трамваїв страйкують через затримку зарплати

19 декабря 2013 0 Comments

Співробітникам трамвайного депо не виплачують зарплату з жовтня.

У четвер вранці, 19 грудня, понад 100 співробітників комунального підприємства Дніпропетровський Міськелектротранспорт перекрили виїзд з трамвайно-тролейбусного депо, вимагаючи погашення боргів із заробітної плати за 2,5 місяці.

Сьогодні вранці на 14 трамвайних маршрутів у Дніпропетровську не вийшло близько 155 одиниць трамвайних вагонів. Люди, які перекрили виїзд з трамвайного депо, заявили, що вони будуть продовжувати страйк доти, поки не отримають гарантії про отримання заробітної плати, передає «Кореспондент».

«З жовтня місяця ми не отримуємо заробітної плати, кажуть, що гроші у нас є, але казначейство їх не пропускає», — заявила одна з водіїв трамваїв, наголосивши, що якщо раніше керівництво підприємства хоча б давало гарантії і обіцяло погасити заборгованість до нового року, то зараз «навіть таких обіцянок ніхто не дає».

Тим часом, як повідомила виконувач обов’язків начальник департаменту транспортного зв’язку Дніпропетровської міськради Ірина Прилипа, гроші на рахунках казначейства у комунального підприємства Дніпропетровський Міськелектротранспорт є.

«На жаль, переговори департаменту з казначейством про виплату заробітної плати співробітникам КП Дніпропетровський Міськелектротранспорт поки не увінчалися успіхом. І коли люди зможуть отримати заробітну плату, на жаль, ми не знаємо», — сказала Прилипа, зазначивши, що на сесії міськради в середу було виділено ще 5 млн грн. на зарплату співробітникам КП Дніпропетровський Міськелектротранспорт.

Усього в КП Дніпропетровський Міськелектротранспорт працює близько 2 тис 400 осіб, і щомісячний фонд заробітної плати підприємства становить близько 10 млн грн.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post