Новомосковськ

Місто на САМАРІ

На тендер у Новомосковську припхалися дві компанії, які на 100% належать одному власнику.

На тендер у Новомосковську припхалися дві компанії, які на 100% належать одному власнику.

16 декабря 2013 0 Comments

Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міськради Дніпропетровської області 27 листопада за результатами тендеру уклав угоду з ПП «Донком» на будівництво водопроводу в Новомосковську за 1,60 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця наступного року мережі мають прокласти по вул.. Б. Хмельницького, Курченко, Крупської і Чкалова.
Одноосібним власником харківської фірми «Донком» є Ігор Васильович Білецький. Він же на 100% володіє фірмою ТОВ «Техекс-Буд», яка також брала участь у тендері. Обидві фірми приписані по одній адресі в Харкові: вул. Котлова, будинок 185, Л-1. Оскільки в обох фірмах понад 25% статутного капіталу належить одному й тому ж власникові, то згідно з законодавством, вони є пов’язаними особами і не мають права одночасно брати участь у тендері. Разом з тим, інформації про відхилення жодної з їхніх пропозицій на «ВДЗ» не опубліковано.

За п’ять років фірма «Донком» виграла тендерів на 397,07 млн грн.
Окрім цих двох фірм на тендер також подавалися ще дві компанії. Перша – харківське ТОВ «Техностар» Юрія Чубука, приписане недалеко від вказаних вище фірм – також по вул. Котлова, але в буд. 168. Другий конкурент – дніпропетровське ТОВ «Авальбудсервіс», власники Михайло Гарбузов і Дмитро Ситник. Обидві надали дорожчі пропозиції.

Джерело:http://nashigroshi.org/

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post