Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Євромайдан у Дніпропетровську вимагає відставки Януковича та Азарова

Євромайдан у Дніпропетровську вимагає відставки Януковича та Азарова

15 декабря 2013 0 Comments

Більше 3 тис мешканців Дніпропетровська взяли участь у ході центральним проспектом Карла Маркса від парку імені Лазаря Глоби до Європейської площі. На чолі колони учасники ходи несли 10-метровий державний прапор України.

У 12:00 в парку ім.Глоби відбулося народне віче, на якому виступали активісти дніпропетровського Євромайдану, учасники Майдану в Києві, студенти дніпропетровських вишів та творча інтелігенція міста. У віче взяло участь більше 1 тис людей.

Потім учасники віче пройшли пішим ходом на Європейську площу , в ході якої до них приєдналися люди, – передає “Тиждень”.

На Європейській площі відбувся мітинг, на якому була прийнята резолюція, на якій учасники Евромайдана вимагали добровільної відставки президента Віктора Януковича, відставки уряду і дострокових президентських і парламентських виборів.

За інформацією міської міліції, порушень громадського порядку під час проведення заходів не зафіксовано.

Як повідомлялось, тим часом учасники мітингу на Майдані Незалежності в Києві вимагають від влади не підписувати угоду про вступ України до Митного союзу під час візиту Віктора Янукокича до Москви 17 грудня.

Лідер фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк, виступаючи на мітингу, заявив, що якщо Янукович підпише в Москві договір про вступ до Митного союзу, то він може залишатися в Росії і не повертатися в Україну.

Джерело: http://7days-ua.com

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post