Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Ми за чистий Самарський ліс (ФОТО)

Ми за чистий Самарський ліс (ФОТО)

11 декабря 2013 0 Comments

В суботу сьомого грудня  на території Самарського лісу , а саме, у парковій зоні де відпочиває переважна більшість городян м. Новомосковська, за «горбатим мостом» відбувся суботник.

Захід був ініційований групою підприємців нашого міста, які, до речі, виділили не малі кошти на інвентар.

В прибиранні паркової зони з великим бажання взяли участь пересічні мешканці Новомосковська, які прийшли зі своїми дітьми. Свою підтримку виказали учні та студенти Новомосковська, не байдужими до наведення порядку у парковій зоні були два депутати Новомосковської міської ради зі своїми родинами.

І хоча про суботник було анонсовано заздалегідь, участь  взяли близько 50 чоловік. Окрім зазначених, в акції прийняли участь колектив популярної міської газети «Вісник Присамар’я». Розпочавши із загального фото, дружна компанія взялася за прибирання сміття, залишеного відпочивальниками.

Вже за пару годин паркову було звільнено від пляшок, пакетів та іншого непотребу – учасники суботника зібрали близько 400 великих пакетів різноманітного непотребу (близько 15 куб. метрів). Оцінивши ситуацію, як кажуть, на власні очі, підприємці, які були ініціаторами суботника прийняли рішення про встановлення найближчим часом у місцях концентрації відпочивальників у парковій зоні контейнерів для сміття. Також ними було обговорено критичний  стан маленького місточка по дорозі до «молодіжного» пляжу. Підприємці вирішили віднайти можливість його від- ремонтувати.

Всі учасники в суботнику, залишилися задоволені зробленим та ніхто не пожалкував про витрачений час на добре діло.

Новомосковці  любіть та бережіть наш Самарський ліс!

WIRDlK6JtiE фото 421 фото 422 фото 423 фото 425 фото 428 фото 430 _MG_5566

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post