Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Ще одна партія військових з Василькова готується прориватися на Київ(ВІДЕО)

Ще одна партія військових з Василькова готується прориватися на Київ(ВІДЕО)

9 декабря 2013 0 Comments

У Василькові проходить підготовка виїзду загонів внутрішніх військ до Києва. Про це у своєму Facebook повідомив нардеп «Батьківщини» Олександр Бригинець. «У Василькові повним ходом іде загрузка внутрішніх військ в автобуси.

Кілька десятків громадян і кілька автомобілів блокують виїзд», — пише Бригинець. Читайте також: З’явилося відео зачистки силовиками євромайданівців на Грушевського За його словами, на часі військові гріють техніку, але поки не рушили. Нагадаємо, сьогодні вранці у Василькові перша черга автобусів зі службовцями внутрішніх військ до Києва прорвалися через блокаду, яку влаштували мітингувальники.

Автобуси наповнені силовиками прорвались крізь блокаду у Василькові   Вони падали під колеса і частину автобусів їм вдалося затримати. Решта, за різними даними — від 10 до 15 машин — виїхали на трасу в бік Києва. Дорогою мітингувальники також намагалися затримати колону – вони лягали на автобуси і ставили поперек траси джип. Проте силовики відсунили позашляховик, і колонна змогла проїхати. Пікетувальники також просили водіїв, що проїжджали повз, допомогти їм заблокувати трасу разом, але ті на заклики не відреагували. Колона

Джерело: http://tsn.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post