Новомосковськ

Місто на САМАРІ

У Меджлісі Крима підтримують вимоги про відставку Кабміну

У Меджлісі Крима підтримують вимоги про відставку Кабміну

4 декабря 2013 1 Comment

У Меджлісі кримськотатарського народу підтримують вимоги про негайну відставку українського уряду і проведення позачергових виборів Верховної Ради, оскільки ті «не забезпечили виконання чинного законодавства щодо євроінтеграції України», — йдеться у заяві «Про політичну ситуацію в Україні» президії Меджлісу, прийнятої 2 грудня.

Президія представницького органу кримських татар висловила солідарність з вимогами «більшості українського суспільства, що виступає за підписання угоди про асоціацію України з ЄС», повідомляє РБК-Україна.

«Проведення системних політичних, правових і економічних реформ в Україні можливе тільки на основі європейських стандартів у галузі прав людини, національних меншин і корінних народів», — йдеться в заяві.

Президія Меджлісу також виступив з осудом будь-яких форм насильницьких дій в розгортанні протистоянні, і закликала всі сторони до виходу з політичної кризи виключно мирним способом.

У той же час керівники повноважного представницького органу кримських татар заявили, що Меджліс «послідовно виступає на підтримку територіальної цілісності і суверенітету України з моменту проголошення її незалежності, висловлює крайню ступінь тривоги за подальший розвиток внутрішньополітичної ситуації в країні і загрозою встановлення авторитарного режиму».

Джерело:http://gazeta.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post

  • Оценивая обстановку в Украине в целом и в Крымской автономии, думаю, что такая «подготовка» к новым выборам не принесет пользы- ни украинцам, ни русским, ни крымским татарам. По-моему, многие уже стали это понимать.