Новомосковськ

Місто на САМАРІ

«Беркут» жорстоко розігнав Євромайдан. багато поранених

«Беркут» жорстоко розігнав Євромайдан. багато поранених

30 ноября 2013 0 Comments

Сьогодні над ранок «беркутівці» жорстоко розігнали Євромайдан . Очевидці кажуть, що є кілька десятків поранених, більше трьох десятків людей було затримано.

«Майдан по-звірячому зачистили. Десятка поранених. Десятки затриманих. Такого Україна ще не бачила», – цитує УП депутата Андрій Шевченко у його Twitter.

За його словами, штурм близко 4-ї ранку. «Мобільний звязок домі лежить», — написав депутат о 5 год.  ранку.

На відео, опублікованому на Youtube журналістом Мустафою Найємом видно, як «Беркут» кийками б’є беззахисних людей, котрі лежать на землі.

«Беркут» бив людей кийками, валив на землю, заламував руки, люди втікали і ховалися у подвір’ях будинків. Є багато поранених», – розповіли очевидці телеканалу новин  24.

На Майдан Незалежності прибули кілька карет «швидкої», які надають допомогу пораненим.

Активісти, яких розігнав «Беркут» з Майдану Незалежності, почали збиратися на Михайлівській площі. Серед них є й ті, хто постраждав від «беркуту» під час розгону Євромайдану.

«У Шевченківському райвідділі міліції зараз 32 затриманих. Список затриманих оприлюднити не можуть, бо персональна інформація. Але є домовленість, що можуть підтвердити мені чи спростувати інформацію щодо конкретних затриманих». – написав на совїй сторінці у Facebook Михайло Каменєв.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post