Новомосковськ

Місто на САМАРІ

«Ветерани» Новомосковська сфальсифікували слова героя Радянського Союзу

«Ветерани» Новомосковська сфальсифікували слова героя Радянського Союзу

8 ноября 2013 0 Comments

Член громадської ради при виконкомі Новомосковської міської ради, Герой Радянського Союзу, почесний громадянин міста Микола Тимофійович Невпряга заявив про фальсифікацію своїх слів у зверненні ветеранської організації міста до вищих посадових осіб держави.

Про це він заявив на позачерговому розширеному засіданні громадської ради.

«Вперше за 22 роки я зіткнувся з такою ситуацією. Мої слова були перекручені, я такого не говорив і не міг сказати. Звернення я підписав, бо навіть не міг припустити, що там буде щось, що я не говорив. Вийшло так, що я підписав документ, не читаючи його. Зараз я відкликаю цей підпис, бо така фальсифікація моїх слів є неприпустимою», — сказав Микола Тимофійович Невпряга.

Звернення від «ветеранського активу міста Новомосковська» було спрямоване до Голови Адміністрації Президента України С. В. Льовочкіна, Віце-прем’єр-міністра України О. Ю. Вілкула, голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Д. В. Колєснікова та голови Дніпропетровської обласної ради Є. Г. Удода.

Громадська рада при виконавчому комітеті Новомосковської міської ради дійшла консолідованого висновку про те, що у Новомосковську відбувається маніпулювання громадською думкою з метою розхитування політичної ситуації та дестабілізації громадського спокою у власних інтересах певною групою осіб.

На своєму засіданні громадська рада прийняла рішення про засудження факту викривлення ставлення Героя Радянського Союзу М. Т. Невпряги до ситуації в місті  та маніпулювання громадською думкою. Члени громадської ради вважають факт використання ветеранів у політичному протистоянні неприпустимим та вирішили спрямувати листа до зазначених отримувачів із повідомленням про фальсифікацію слів Героя Радянського Союзу.

На позачерговому розширеному засіданні громадської ради були також присутні ветерани, 2 почесних громадянина міста, у тому числі Світлана Григорівна Кульбашна, та інші представники громадськості.

Нагадаємо, громадська рада при виконкомі Новомосковської міської ради уже зверталась з відкритим листом до Президента України Віктора Януковича, Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та Генерального прокурора України Віктора Пшонки щодо передачі Палацу культури «Металург» до комунальної власності.

Источник:  nmsk-segodnya.dp.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post