Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Це просто жесть (ФОТО-ВІДЕО)

Це просто жесть (ФОТО-ВІДЕО)

14 июля 2017 0 Comments

Це просто жесть, по іншому цензурними словами ремонт вул. Гетьманської не можна. Куди дивиться управління ЖКГ і безпосередньо начальник КП НККП Сергій Півоваров не зрозуміло.

«Я працюю водієм, воджу людей з Дніпра до Харкова. У мене водійський стаж вже майже 30 років. Такого я ще не бачив. Найжахливіший відрізок дороги це саме вулиця Гетьманська у Новомосковську. А зараз коли її ще «повирізали», то взагалі жах. Швидше пройти цю дорогу, чим тут їхати», — водій автобусу, Станіслав.

«Я працюю у Дніпрі. Кожного дня їду на роботу своєю машиною. Гетьманську ремонтують близько тижня, та якось вони по-дурному це роблять. Перерили всю, на вихідні кинули. Тепер коли вони знову почнуть робити не зрозуміло. У нас ремонтують, мість у Дніпрі роблять, на роботу треба за годину раніше їхати з дому», — місцевий мешканець, Євген.

«За декілька днів у нас просто аншлаг. До нас постійно звертаються люди проблемами з колесами, шаровими, рульовою тягою чи вирваними ричагами. Нам то звісно добре, наша зарплата залежить від кількості тих, хто до нас звернувся, а от людей – жало!», — працівник СТО, Андрій.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post