Новомосковськ

Місто на САМАРІ

14 липня відбудеться досить важлива сесія Дніропетровської обласної ради, яка буде вирішувати досить важливі питання для нашого регіону.

14 липня відбудеться досить важлива сесія Дніропетровської обласної ради, яка буде вирішувати досить важливі питання для нашого регіону.

12 июля 2017 0 Comments

За останній квартал значно виросли надходження у обласний бюджет, тому депутати будуть вирішувати як використати ці додаткові кошти. Якщо я не помиляюсь, в Новомосковську, з обл.бюджету, залановано фінансування декількох проектів — площа Героїв та вул. Паланочна (набережна). Можливо і нам щось перепаде)

Також на голосування, будуть виноситись і питання,які цікавлять мене особисто. І тут опишу вже детальніше.

1️⃣ВИЗНАННЯ ДОБРОВОЛЬЦІВ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ, тобто визнання добровольцями осіб, які приймали участь у бойових діях на Сході, в лавах добровольчих підрозділів.

2️⃣ПРОДОВЖЕННЯ МОРАТОРІЮ НА ПРОДАЖ ЗЕМЛІ.
Національний корпус, виступає з вимогою до депутатів обласної ради, підтримати та проголосувати за продовження мораторію на продаж землі.
Сьогодні Україна не готова до відкритого ринку землі, МФВ вимагає «продавати» землю в обмін на кредити, ну а наше керівництво і не проти продати українські землі за безцінь.

3️⃣Ще одне питання на голосування це — НАЦІОНАЛІЗАЦІЯ РОСІЙСЬКОГО МАЙНА.
Думаю, не потребує особливо пояснення,тим більше що Україна визнала РФ -країною агресором. Після анексії Криму Росією та війни сході, це питання взагалі не має обговорюватись. Але якщо твої «фабрики» є в Росії, то це вже звичайно інша історія).

4️⃣Ну і регіональне питання, що стосується навчання молоді — це ПРОТИ ЗАКРИТТЯ ЄДИНОГО ВУЗу в м. ЖОВТІ ВОДИ, а точніше зробити все можливе, щоб студенти залишились навчатись в місті. Активісти Національного корпусу у Жовтих водах, провели серйозну роботу і врезультаті виявилось, що містяни дійсно проти закриття ВУЗу.

Національний корпус Дніпро слідкує за ситуацією по всій області і буде відстоювати, щоб депутати прийняли правильне рішення та проголосували. Новомосковський осередок Національний Корпус Новомосковщина підтримує всі ці питання та буде слідкувати за ходом голосування.

Хто бажає долучитись пишіть, дзвоніть 0951838052, поїдемо разом. До зустрічі на барикадах!)

Руслан Сергійчук
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post