Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Проблема щодо фермерського господарства «ДАР»

Проблема щодо фермерського господарства «ДАР»

10 июля 2017 0 Comments

Проблема щодо фермерського господарства «Дар» , яке знаходиться в с. Попасне Новомосковського району Дніпропетровської області існує вже не перший рік. Розпочалося все після смерті власника цього господарства пана Дарадуди. Син померлого господаря дізнався про підробку шахраями документів про право власності на господарство свого батька, які вирішили шляхом рейдерського захоплення заволодіти майном.

З того часу нащадок бореться зі свавіллям і намагається відстояти власність свого батька.
В жовтні 2016 року на фермерське господарство «Дар була здійснина рейдерська атака. В результаті нападу постраджав представник самооборони фермерів, отримавши вогнепальне поранення в ногу. Потім на початку листопада вдруге відбувся збройний напад на фермерів.

Наша фракція Радикальної партії і я особисто неодноразово зверталися до правоохоронних органів з вимогою провести всебічне розслідування та покарати не лише виконавців, а й замовників рейдерського захоплення та їх подільників в органах влади. Але цю справу так ніхто і не розслідував. Ось вам яскравий приклад того, як працюють зараз органи прокуратури відносно захисту законних прав та інтересів справжніх власників фермерського господарства «Дар», які його успадкували.

Ми не маємо права залишити це питання і будемо й надалі боротися за справедливість в інтересах родини Дарадуди.

 

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post