Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Акушерське відділення Новомосковської ЦРЛ розраховане на 25 ліжок.

Акушерське відділення Новомосковської ЦРЛ розраховане на 25 ліжок.

7 июля 2017 0 Comments

Щорічно в його умовах з’являється на світ понад 400 маленьких громадян України. Адміністрація Новомосковської центральної районної лікарні всебічно дбає про те, щоб матусі та їх малюки під час перебування у відділенні ЦРЛ відчували безпеку, комфорт та увагу. У лікарні палати переважно одномісні, комфортабельні, розраховані на спільне перебування не тільки мами і малюка, а й членів їх родини.  Таким чином, від чоловіка та рідних мама з новонародженим немовлям отримують необхідну ласку та підтримку.

Щоб процес пологів запам’ятався для всіх як День народження дитини, під час вагітності майбутнім батькам запропоновано пройти навчання у  школі відповідального батьківства «Чарівна колиска», яка понад 15 років працює у Новомосковській центральній районній лікарні. З цією метою була розроблена програма, яка дозволяє отримати важливі знання стосовно сприятливих факторів розвитку дитини в утробі матері,  ролі батька  у цей  важливий період життя дружини та дитини, фізіології пологів, способів запобігання сильних больових відчуттів при пологах тощо. Кожне заняття супроводжується показом тематичного відеофільму. Багато уваги приділяється питанням переваг грудного вигодовування, правильного догляду за малюком та його харчування. Подружжя мають можливість при необхідності пройти індивідуальну психопрофілактичну підготовку до пологів.

 

Для забезпечення необхідного рівня безпеки пологові зали акушерського відділення оснащені  необхідним медичним обладнанням та  медикаментозними засобами. Новонароджених бере під свій нагляд лікар-неонатолог, при необхідності малюків «виходжують» у спеціально обладнаних кювезах. У випадку сильного больового синдрому, який заважає пологам, на допомогу приходить анестезіологічна бригада, яка забезпечує безпечні умови для мами та немовляти у процесі народження.

Тисячі мам та татусів вдячні працівникам акушерського відділення Центральної районної лікарні.

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post