Новомосковськ

Місто на САМАРІ

УКРАВТОДОР ЗАКЛИКАВ ПОВІДОМЛЯТИ У FACEBOOK ПРО РЕМОНТ ДОРІГ ПІД ЧАС ДОЩІВ

УКРАВТОДОР ЗАКЛИКАВ ПОВІДОМЛЯТИ У FACEBOOK ПРО РЕМОНТ ДОРІГ ПІД ЧАС ДОЩІВ

7 июля 2016 0 Comments

У відомстві обіцяють оперативно реагувати на порушення. Укравтодор закликав усіх небайдужих громадян долучитися до контролю якості за виконанням ремонтних робіт на дорогах загального користування. У повідомленні відомства йдеться, що інформацію про порушення необхідно надсилати на офіційну сторінку Укравтодору у Facebook.

Повідомлення можна надсилати, наприклад, коли ви бачите, що дорожники працюють у дощ, або не дотримуються правил безпеки руху, або ремонт зроблено неякісно. «Ми гарантуємо оперативне реагування на кожне звернення та вжиття відповідних заходів. Адже основною метою керівництва на сьогодні є не тільки покращення ситуації з українськими дорогами, а й контроль якості роботи галузі», — йдеться у повідомленні

Нагадаємо, на сайті Укравтодору запрацювала онлайн-мапа ремонту доріг в Україні. На цій мапі можна знайти усі об’єкти поточного середнього ремонту, розпочаті роботи, загальна вартість будівництва об’єктів, проектно-кошторисної документації, терміни виконання та генеральні підрядники.

Джерело: ТСН

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post