Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Народне доленосне зібрання закінчилося кримінальним провадженням

Народне доленосне зібрання закінчилося кримінальним провадженням

11 июня 2016 0 Comments

Вже майже другий тиждень місто обговорює доленосне відкрите зібрання Територіальної Громади міста Новомосковська та його Протокол №1.

Зміст протоколу доволі неоднозначний та викликає багато питань серед жителів міста. Одне з найчастіших стосувалось принципу за яким відомі, впливові та шановані люди були включені до так званого «списку Маньковської». З цього приводу журналісти видання «Новомосковкая Жизнь» вирішили провести власне розслідування і дізнатись яким чином люди потрапили до Ради уповноважених Голови у районах міста.

Як видно з Протоколу №1, головою зібрання був обраний міський голова Віктор Літвіщенко, а секретарем і за сумісництвом головуючим – Наталя Маньковська. Уповноваженими Голови у районах міста було обрано 21-го чоловіка, а саме: Надію Нечту, Олену Хорольську, Олега Сидорчука, Кирила Яновського, Олександра Величко, Галину Стець, Івана Білого, Олександра Мірошника, Руслана Калюжного, Костянтина Пузиря, Ірину Калюжну, Любов Мельник, Ларису Фурсу, Н.Тарянник, Наталю Бондаренко, Дмитра Баюту, Івана Жадана, Ігоря Гуртового, Сергія Жука, Василя Бабарику та Олександра Нечту.

Нам не вдалося вийти на зв’язок з Лирисою Фурсою, Н.Тарянник, Наталею Бондаренко, Іваном Жаданом, Сергієм Жуком та Василем Бабарикою. У свою чергу, журналісти нашого видання плідно поспілкувалися з останніми, та запитали чи знали вони, що їх включено до так званого «списку Маньковської» і яке мають відношення до даної ситуації.

Давати будь-які коментарі з цього приводу відловилися: Надія та Олександр Нечти, Любов Мельник та Ірина Калюжна. Усі останні розповіли, про те що їх включено до так званого списку дізналися через декілька днів з мережі Інтернет чи від друзів. Попередньо з ними ніякі питання не обговорювалися. Для багатьох це стало справжнім шоком і вони стали заручниками чиїхось брудних махінацій.

Зі слів Костянтина Пузиря, якого на момент проведення зібрання взагалі не було на території міста, надрукований список з мережі Інтернет доволі відрізняється від проголошено на відео. Це наштовхує на думку, що існує два протоколи.

Цікавою була точка зору Дмитра Баюти. Він здивований, чому цю тему так жваво обговорюють і чому жоден із незадоволених людей, внесених до списку, не відкликали публічно свої кандидатури.

Як видно, принцип за яким багатьох людей було включено до списку залишиться відомим тільки самій Наталі Маньковській.

Хочемо додати, що видання «Новомоковская Жизнь» готове вислухати і надати слово кожному.

На момент виходу матеріалу, журналістів повідомили про відкриття кримінального провадження за статтею 353 «Самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи» проти Наталі Маньковської. Сьогодні свідки по даній справі дають перші пояснення, а відповідальність всіх осіб включених до списку визначить слідство.

Ксения Дзегарницкая
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post