Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Перед законом усі рівні!

Перед законом усі рівні!

2 июня 2016 0 Comments

Україна — країна свободи, де всі рівні перед законом, і великі керівники, і прості роботяги. Але чомусь коли страва доходить до діла, стається зовсім навпаки.

Аби принцип рівності, який є фундаментальною конституційною вимогою та важлива умовою існування правової держави, все ж таки запрацював, громадськість Новомосковська ініціювала порушення кримінального провадження щодо колишнього мера Сергія Мороза.

экс-мэр Сергей Мороз 2 экс-мэр Сергей Мороз 1

Громадські організації «ЗА ЧИСТЕ МІСТО» та «Новомосковськ – наше місто» звернулися до правоохоронних органів з вимогою внести відомості про кримінальне правопорушення, передбачені статтями 342 та 345 Кримінального кодексу України вчинені Сергієм Морозом.

Члени організацій переконані — притягнення лише до адміністративної відповідальності за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення свідчать, що дану справи просто на просто «вирішили». Перед законом усі рівні і правоохоронні органи повинні ставитись неупереджено розглядаючи кожну справу. Крім того, вони вимагавсь від Сергія Мороза, який є публічною особою, членом виконавчого комітету та членом політичної партії «Відродження» привселюдних вибачень за свою аморальну поведінку, як то робиться в усіх цивілізованих європейських державах.

Нагадаємо, що 23 травня 2016 року працівники обласного ДАЇ затримали Сергія Мороза за керування автомобілем у нетверезому стані і доправили у міський відділ поліції. через деякий час у мережі Інтернет поширено відео, на якому вищезазначений нецензурно виражався, провокував та погрожував працівникам поліції, а у кінці кінців підняв руку на одного з працівників правоохоронних органів.

Ксения Дзегарницкая

13339687_471862566343280_5864968386325515853_n

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post