Новомосковськ

Місто на САМАРІ

ДЕНЬ МОЛОДІ ТА ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ В СМТ. МЕЛІОРАТИВНЕ! (ФОТО)

ДЕНЬ МОЛОДІ ТА ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ В СМТ. МЕЛІОРАТИВНЕ! (ФОТО)

31 марта 2016 0 Comments

28 ЧЕРВНЯ 2015 РОКУ ГП «ФОНД РОЗВИТКУ НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ» ОРГАНІЗУВАЛА ТА ВІДСВЯТКУВАЛА ДЕНЬ МОЛОДІ УКРАЇНИ ТА ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ В СМТ. МЕЛІОРАТИВНЕ!
Захід пройшов в форматі фестивалю під відкритим небом під назвою «OPEN AIR» .
Раніше організаторами заходу планувалось провести фестиваль в парку ім. Лейтенанта Окунева, але погода завадила і провели на території кафе «Берізки».

Святкування Дня Молоді та Дня Конституції пройшло в три етапи.
Перший — це урочисте привітання всіх присутніх з Днем Молоді та Днем Конституції України, від керівника ГП ФРНР та хорове виконання гімну України.
«Молодість — це стан душі! В молоді годи необхідно експериментувати, випробувати себе,робити помилки, творити себе, розширювати горизонти мислення, бо це найкращі роки, які запам’ятовуються на все життя! В цей нелегкий час, нам необхідно самим будувати нашу славну Україну! Молодь — це основа позитивних перетворень в Україні» — такою гучною промовою привітав всіх присутніх керівник ГП ФРНР Євген Мамаєнко.

Після привітання пролунало хорове виконання гімну України разом зі всіма присутніми.
«Виконанням гімну молодь ще раз показала і довела ,що для кожен з нас цінує і любить нашу рідну Україну» — сказав керівник відділа інформаційного забезпечення Войт Богдан.
Під час виконання гімну був зафіксований рекорд організаторами заходу за кількістю виконавців . Рекорд отримав назву « Найбільша кількість учасників, які виконують гімн України в смт. Меліоративне» за попередніми підрахунками кількість виконавців перевищувала 50 чоловік.По закінченню колективного виконання головної пісні країни команда ГП ФРНР не оставила без уваги демобілізованих бійців з зони АТО оплесками , вигуками та словами подяки за вклад у збереження територіальної цілісності нашої держави, а саме: Купріенко Михайла, Лисого Романа, Заїки Володимира.
Родзинкою другого етапу фестивалю став виступ команди Workout під назвою «BarTitans» , які стали прикрасою заходу. Вуличні спортсмени показали учасникам, як необхідно проводити свій вільний час з користю. Всі були в захваті та супроводжували виступ гучними оплесками.
«Дуже приємно дивитись на те , що в молодь останнім часом активно залучається до зайняття спортом у вільний час від навчання та праці» — поділився своїм враженням керівник відділа інформаційних технологій Денис Кухманський.

Третім та останнім етапом заходу став виступ місцевих улюбленців Dj Moltus та Dj Dmitriy. Розпочав музикальну частину фестивалю « OPEN AIR » Dj Moltus популярною музикою українських та світових хіт-парадів , а далі естафету перейняв Dj Dmitriy,який зірвав молодь своїми новими сетами клубної музики.
Молодь довго не відпускала DJ та скандувала їхні імена , як знак подяки за такий чудовий вечір.
Громадська Платформа «Фонд Розвитку Новомосковського Району» планує й наділі проводити такі заходи в смт. Меліоративном та й на теренах всього Новомосковського районна , адже такі заходи дуже з`єднають усі версти населення . Кожен захід будь-якого масштабу дозволяє молоді проявити своє мистецтво у подібних заходах чи інших творчих конкурсах.
«Ми працюємо для людей та заради людей» — це головні слова нашої команди!!!

З повагою команда ГП «Фонд Розвитку Новомосковського Району».

aajO0_VXN6c hqiBLhN7kGA hXqH8VeIWYI l2vz0lJskFo QhprFQs6nxk
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post