Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Олександр Солонтай: Вибори у Кривому Розі провалилися

Олександр Солонтай: Вибори у Кривому Розі провалилися

28 марта 2016 0 Comments

Спочатку про приємне:
Сила Людей на минулих виборах взяла 11,4 тис., а за мера було 8,4 тис. голосів. Зараз Svetlana Sova отримала майже вдвічі більше, тому вітаю мужню жінку з постійним зростанням та дякую всім, хто допомагав!

Тепер про дуже сумне:
вся ідея переголосування в Кривому Розі провалилася. Явка на минулих виборах була 39%, а в другому турі ще менша. Нині зросла до фантастичних 55,5%. І це не просто ріст ОПОблоку та точно не активізація виборців. Це значною мірою підкуп з міського бюджету, фальшування на дому та дільницях, а також масове підвезення виборців. В результаті Вілкул, який в першому турі раніше мав 88 тис. (в другому 89 тис.), зараз взяв майже 200 тис.голосів.

Отака історія. А почалася вона з того, що Верховна Рада прийняла закон про перевибори в Кривому Розі у зв’язку з фальсифікаціями. Але при тому залишила старого мера-фальсифікатора керувати Кривим Рогом, а ще ніхто не був покараний, а тому немає нічого дивного, що не буде ніхто покараний за чисельні порушення і зараз. Так би мовити, переможців не судять! Хоча б за таке мали не тільки судити, але й саджати….

А якщо коротко, то все просто:
бабушкі обрали дєдушку мером Кривого Рогу!

Олександр Солонтай
Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post