Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Я точно не обіцяв виборцям розбудовувати мережу фірмових магазинів «Рошен» від Києва до глухих карпатських сіл і водночас закривати школи, лікарні, пту чи дитячо-спортивні заклади

Я точно не обіцяв виборцям розбудовувати мережу фірмових магазинів «Рошен» від Києва до глухих карпатських сіл і водночас закривати школи, лікарні, пту чи дитячо-спортивні заклади

27 марта 2016 0 Comments

Більше того, як відповідальний політик який не пропустив жодного засідання не голосував за законопроекти, яких не бачив і не читав, бо так попросив президент.

Друзі! Вчора не хотів проти ночі детально коментувати історію з таємним з’їздом БПП.

Тому пишу зранку. В перших рядках свого запису хочу подякувати керівництву партії та лічно, перепрошую, особисто президенту за актуалізацію теми політичної відповідальності за передвиборчі обіцянки.

Нагадаю, що мене як політичного та громадського діяча й позапартійного, Порошенко запросив для участі у президентських та парламентських виборах. Для визначення принципів діяльності ми підписали угоду про співпрацю у розробці української гуманітарної політики. Згодом були передвиборчі програми і обіцянки в контексті боротьби за європейські стандарти життя, український світ, відокремлення бізнесу від політики тощо. Що відбулося після виборів ви знаєте самі…..

Отож, популярно кажучи: я точно не обіцяв виборцям розбудовувати мережу фірмових магазинів «Рошен» від Києва до глухих карпатських сіл і водночас закривати школи, лікарні, пту чи дитячо-спортивні заклади. Більше того як відповідальний політик який не пропустив жодного засідання (дивись письмову реєстрацію) не голосував за законопроекти, яких не бачив і не читав, бо так попросив президент.

Я виступав проти авантютних і антиукраїнських змін до Конституції, антилюдського бюджету … І ВСІ ЦІ МОЇ ДІЇ ВІДПОВІДАЮТЬ нашим передвиборчим обіцянкам. Тут щоправда є одна делікатна річ — багато нинішніх керманичів партії, особливо, з команди черновецького з виборцями не зустрічалися, вони округами і місцями в списку торгували!

Отож, рішення з’Їзду важливе з погляду на питання відповідальності.

Я готовий до спеціальної доповіді на засіданні парламенту щодо цього питання і чекаю на ухвалення закону про імперативний мандат про який говорить стаття

Джерело: ukrreal.info

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post