Новомосковськ

Місто на САМАРІ

ЗАТРИМАНІ «ЛІСОРУБИ» ПОНЕСУТЬ ПОКАРАННЯ (ФОТО)

ЗАТРИМАНІ «ЛІСОРУБИ» ПОНЕСУТЬ ПОКАРАННЯ (ФОТО)

26 декабря 2015 0 Comments

24 грудня на території Мар’янівської сільської ради працівниками Новомосковського міського відділу УСБУ спільно з працівниками новомосковської поліції була затримана група зловмисників під час незаконної порубки зелених насаджень. Вздовж залізничної колії за межами села 8 осіб з двома бензопилами вирубали у захисній лісосмузі 22 дерева. На місці події були виявлені автомобіль зловмисників з 20-ма кубічними метрами деревини.

За цим фактом слідчим відділом новомосковської поліції відкрито кримінальне провадження за ст.246 КК України (незаконна порубка лісу). Санкція статті передбачає штраф, або позбавлення волі на строк до 3-х років з конфіскацією незаконно добутого. За попереднім розрахунком збиткі складають понад 100 000 гривень. Організаторів «опалювального бізнесу» встановить слідство.

Нагадаємо, що взимку та влітку цього року ми повідомляли про два аналогічних факта на території Знаменівської та Вільненської сільських рад. Матеріали виходили під назвами «За самовільну порубку лісових насаджень передбачена кримінальна відповідальність» та «Боротьба з самовільною порубкою лісових насаджень триває». Повідомляємо, що слідство за цими фактами було закінчено і справи були направлені до Новомосковського міськрайонного суду. В жовтні цього року обидві справи судом були розглянуті, вирок обвинуваченому по справі щодо самовільної порубки лісових насаджень на території с.Вільне – два роки позбавлення волі з конфіскацією незаконно добутого, а на підставі ст.75 КК України – звільнений від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з випробувальним строком на 1 рік 6 місяців. Вирок обвинуваченим по справі щодо самовільної порубки лісових насаджень на території с.Знаменівка – три роки позбавлення волі з конфіскацією незаконно добутого одному та штраф 850 гривень іншому фігурантові.

Досудове розслідування триває, а новомосковські правоохоронці будуть й надалі проводити рейди з виявлення таких порушників.

 

 Т.М. Попова,

Новомосковський відділ поліції

 

 

 

image-5a90c6 image-078aae image-642b6d image-ca7bb1e

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post