Новомосковськ

Місто на САМАРІ

В селі Піщанка  поліцейські вилучили три мішка висушеної рослини коноплі.

В селі Піщанка поліцейські вилучили три мішка висушеної рослини коноплі.

25 декабря 2015 0 Comments

Під час санкціонованого обшуку з будинку жителя с.Піщанка було вилучено три мішка висушеної рослини коноплі та подрібнену наркосировину. Власникові заборонених речовин загрожує до 3 років ув’язнення.

Оперативники кримінальної поліції отримали інформацію про можливе зберігання одним із жителів села Піщанка у себе вдома наркотичних засобів. Під час перевірки відомості підтвердились і за вказаним фактом було розпочато кримінальне провадження.

24 грудня у будинку 37-річного чоловіка у присутності понятих було проведено санкціонований обшук. З оселі вилучено три поліетиленових мішка з висушеними рослинами коноплі, чотири паперових згортки та дві літрові банки з подрібненою наркосировиною, ймовірно марихуаною.

Власник заборонених речовин підтвердив їх належність йому і розповів, що зберігав зілля лише для свого споживання.

Нині усі вилучені речі у рамках досудового розслідування, розпочатого за ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропоних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу, направлено на відповідне експертне дослідження.

Відповідно до норм законодавства чоловікові може загрожувати покарання від штрафу до 3-річного ув’язнення.

 

  Т.М. Попова,

 Новомосковський відділ поліції

image-fbbb61 image-9be937 image-d24caf0

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post