Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Викрадення Корбана це самогубство Шокіна і компанії – адвокат

Викрадення Корбана це самогубство Шокіна і компанії – адвокат

25 декабря 2015 0 Comments

Обшуки в квартирі лідера «УКРОПу» Геннадія Корбана та подальше його викрадення є «самогубством» для Генерального прокурора України Віктора Шокіна і його «компанії».

Про це заявила адвокат Корбана Оксана Томчук, новину повідомляє «Преса України».

«Щойно ми стали очевидцями самогубства Шокіна і компанії. Вчора ввечері Геннадію Корбану було надано виклик на проведення медичної експертизи, яка мала відбутися в Дніпрі в 9:00. О 9:00 він прибув до установи, але його не обстежили, а представники прокуратури повідомили, що постанова про проведення експертизи скасована, а експертиза призначена в Київському іституті експертиз і він мусить там бути сьогодні до 18:00. Оскільки дістатися до Києва за цей час не можливо ні літаком, ні потягом, ми дали телеграму і я особисто зв’язалася з керівником слідчої групи Макєєвим, з яким погодила питання переносу й узгодження дати експертизи. До речі, повідомивши про те, що ми згодні», — зазначила адвокат.

За її словами, слідчий Макеєєв погодився і сказав, що набере пізніше, щоб визначитися з датою, але потім зник зі зв’язку.

«Результат — за сьогодні розглянуто та задоволено клопотання про примусове медичне обстеження (що просто неможливо без участі захисту) та задоволено клопотання про примусовий привід. Чомусь Дніпровським судом Києва», — сказала Томчук.

Наразі Геннадія Корбана на «швидкій» везуть до Києва у супроводі 6-ти автобусів автоматників.

«Фактично, це викрадення, за яке Макєєв повинен сісти. І сяде, я обіцяю. Разом зі своїми шефами», — додала адвокат.

Джерело: uapress.info

обыск Корбана3 обыск Корбана обыск Корбана2 обыск Корбана4

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post