Новомосковськ

Місто на САМАРІ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

23 декабря 2015 0 Comments

23 грудня 2015 року в Новомосковському відділі поліції відбувся День відкритих дверей для школярів-випускників з метою популяризації роботи правоохоронців серед молодого покоління.

Цього разу до підрозділу завітали старшокласники Новомосковської середньої школи № 2. Їм показали чергову частину, розповіли про структуру Новомосковського відділу поліції, пріоритети служби та навчання у вищих навчальних закладах системи МВС.

Також діти відвідали невеличку музейну кімнату відділу поліції, де ознайомилися з історією створення та баготорічною працею новомосковських правоохоронців.

Родзинкою екскурсії стало відвідання тиру, де школярі мали можливість ознайомитись зі зброєю, потримати її в руках та, навіть, провести розбирання-збирання пістолета Макарова і автомата Калашнікова під керівництвом фахівців. В цьому їх підтримав головний поліцейський Новомосковщини Віктор Станіславович Рибак, який показав високу майстерність при поводженні зі зброєю.

Наприкінці зустрічі працівники сектору кадрового забезпечення розповіли про можливість отримати вищу юридичну освіту в навчальних закладах системи МВС та показали спортивний зал, розташований в приміщенні відділу. Тож маємо надію на те, що незабаром ряди місцевої поліції поповняться молодими, мужніми та самовідданими кадрами.

Т.М. Попова,

 майор поліції

Изображение 004 Изображение 006 Изображение 038 Изображение 031

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post