Новомосковськ

Місто на САМАРІ

МИКОЛАЙЧИКИ ВІД НОВОМОСКОВСЬКОЇ ПОЛІЦІЇ

МИКОЛАЙЧИКИ ВІД НОВОМОСКОВСЬКОЇ ПОЛІЦІЇ

18 декабря 2015 0 Comments

Для більшості сімей новорічні свята починаються 19 грудня, коли за традицією Святий Миколай приносить дітям подарунки. Але не всім дітям пощастило виховуватись в щасливих сім’ях, де підтримуються добрі традиції. У  новомосковських поліцейських, крім рідних дітей, є велика родина дітлахів – вихованців школи-інтернату № 7, якими вони опікуються. І напередодні свята, 18 грудня, посланці Новомосковського відділу поліції були запрошені на свято в цій родині і з подарунками завітали до неї.

Концертна програма, підготовлена малечею, зворушувала душу: вона раділа через те, що ці створіння не втратили віру в краще майбутне, а сумувала через їхню нелегку долю.

Начальник Новомосковського відділу поліції полковник поліції Рибак Віктор Станіславович спільно з начальником кадрового забезпечення відділу підполковником поліції Чухлєбовим Ігорем Олександровичем привітали підшефних зі святом та подарували всім дітям солодкі подарунки.

Свято добігло до свого кінця, а на душі й досі тепло, попри те, що за вікном зима… І важливо не те, ЩО дарували правоохоронці, а ЯК. А дарували з любов’ю в серці до дітей і з впевненістю, що їх увагу й турботу, хоча й таку невелику, діти відчувають серцем.

 

   Т.М. Попова,

майор поліції

 

 

 

 

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post