Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Новомосковськ – місто активних людей!

Новомосковськ – місто активних людей!

17 декабря 2015 0 Comments

РОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ТВОРИТИ ДОБРО ЛЕГКО»
Всі люди у нашому житті зустрічаються невипадково, а з якоюсь конкретною метою. Можливо ми повинні чомусь від у них навчитися, разом знайти вирішення якогось питання, а можливо навіть допомогти щось побачити чи змінити. Так і сталося, коли наші журналісти зустріли неймовірну дівчину Марію Гусєву, яка є ідейним наставником громадської організації «ТВОРИТИ ДОБРО ЛЕГКО». Після спілкування з нею, наші співробітники ще довго ходили у роздумах.
«Усе почалося у кінці травня 2013 року, коли ми з друзями вирішили зібрати та відвести речі до геріатричного пансіонату (будинку престарілих). З часом кількість речей постійно збільшувалась. Нам почали приносити одяг для усіх вікових категорій починаючі від речей на немовлят і закінчуючи — дорослими. Відтак ми почали налагоджувати контакт з дитячими будинками та відстежувати їх реальні потреби», — зазначила Марія.
Зараз організація вже має велику кількість сімей з якими працює по району. Крім того вони постійно відвідують дитячі будинки у Поливанівці, Губинисі, Дніпропетровську та Магдалинівському районі.
У планах на майбутнє — розширити мережу та відстежити потреби нових дитячих будинків. Марія переконана, що допомагати потрібно тим, хто цього потребує. Часто буває так, що дитячі будинки у центрі міста мають постійних спонсорів та отримують достатню допомогу, а розташовані за містом — нічого. Але усім дітям звісно потрібне спілкування. Найбільше задоволення дітлахи отримують, коли разом громадською організацією приїздять байкери.
«Щоб ми їм не привозили, яку б програму не готували, діти завжди задають одне питання — коли приїдуть байкери?», — з посмішкою промовила голова організації.
Марія розповіла, що діяльність вона розпочала разом з друзями, та поступово до руху приєдналися нові люди. Склад делегацій, які відвідують дитячі будинки постійно змінювався, незмінними залишалися тільки координатори. Вони постійно тримають зв’язок з керівництвом закладів та активно спілкується з дітьми.
«Для мене головним принципом роботи є мотивація людей. Спочатку ми разом з друзями складались коштами на які організовували заходи. З часом я зрозуміла, що довго так тривати не може. Потрібно за мотивувати людей, щоб вони самі бажали бути своєрідною ланкою між тими, хто потребує допомоги і тими хто її хоче надати. Хочу щоб наша організація була сама цією ланкою. Якщо тобі байдужа доля країни, то ти і пальцем не ворухнеш, щоб допомогти комусь» — наголосила Марія.
Зараз до громадської організації входять люди різного соціального статусу та вікових категорій, але усіх їх об’єднує бажання щось змінити на краще.
Марія переконана, у зоні комфорту кругозір людини значно зменшується. Коли стороння підтримка відсутня, немає спеціального досвіду, є купа проблемних питань та величезне бажання допомогти — тільки тоді можна вийти з будь якої ситуації.
«Для того щоб реалізувати задуми, ми проводимо невеликі заходи. Не обов’язково збирати пожертви по місту, не обов’язково постійно смикати друзів, зараз можна просто заробити необхідні кошти. Враховуючи реалії сьогодення, це більш дієвий спосіб. Крім того, ти отримаєш задоволення, нові знайомства та досвід!», — підсумувала голова громадської організації.
Якщо у наших читачів виникли додаткові питання щодо роботи громадської організації «ТВОРИТИ ДОБРО ЛЕГКО» Ви завжди можете зв’язатися з Марією у соціальних мережах.

Ксения Дзегарницкая

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post