Новомосковськ

Місто на САМАРІ

П’яний депутат-«відродженець» Закарпатської облради пристрелив собаку лісника, який перешкоджав йому браконьєрствувати (ФОТО)

П’яний депутат-«відродженець» Закарпатської облради пристрелив собаку лісника, який перешкоджав йому браконьєрствувати (ФОТО)

14 декабря 2015 0 Comments

Екс-«регіонал», а нині – депутат Закарпатської обласної ради від політичної партії «Відродження» Мирон Помпель під час розпивання спиртних напоїв на полюванні, пристрелив собаку лісника, який перешкоджав йому браконьєрствувати в лісі.

Про це інформують користувачі соціальної мережі Фейсбук.

Як повідомляється, 13 грудня в Анталовцях Йосип Логін, який пропрацював лісником 32 роки, наглядав за порядком у лісі зі своїм другом-собакою породи лайка, якого звали Алтай.

У той час у цьому лісі полював депутат обласної ради Мирон Помпель – колишній член Партії регіонів, а нині член партії «Відродження», зі своїми знайомими. Тоді ж пострілом у голову і було убито собаку.

Лісник підійшов до компанії, яка в цей момент пиячилаї, і запитав, хто це зробив. Встав Мирон Помпель, підійшов до чоловіка, сказав, що це зробив він, а далі, взявши його за груди, вдарив об дерево та, погрожуючи, змусив піти.

Йосипу Логіну не залишалося нічого іншого, як покинути місце події, несучи свого вбитого друга-собаку на руках…

Як повідомляють користувачі Фейсбука, «цей ганебний вчинок Помпеля М.Й. — не перший. Раніше він постійно стріляв собак та худобу односельчан і наводив на них страх».

Натомість про Й.Логіна розповідають як про надзвичайно чесну і порядну людину. «Його родина проживає за кордоном, а він з постійно з собакою на роботі в лісі», — розповідають у соцмережі.

У Фейсбуку у зв’язку з цією жахливою за цинізмом історією здійнялася хвиля обурення. Амплітуда реакцій широка – від закликів помститися «виродкові», до апеляцій до правоохоронних органів.

Жодного виправдання цьому нелюдському вчинкові наразі знайти не вдалося.

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post