Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Більшої злості ніж зараз я не мав з часів розстрілу на Інститутській.

Більшої злості ніж зараз я не мав з часів розстрілу на Інститутській.

11 декабря 2015 0 Comments

Зрадники і маніпулятори, псевдодемократи і псевдопатріоти зірвали голосування по Кривбасу, залишивши царювати сепара-фальсифікатора Вілкула-старшого.
А всіх патріотів України у Кривому Розі ці політичні потвори перетворили своєю зрадою на заручників проросійського кримінально-феодального клану Вілкула-Ахметова.
Голосів коаліції було з запасом, з надлишком. Навіть з урахуванням дуже дивної позиції РПЛ, яка явно потребує добрячої прочуханки з боку громадськості.
Але біля трьох десятків депутатів з БПП та НФ не голосували, будучи в сесійній залі, чи то вийшли з неї перед самим розглядом криворізького питання.
Хочу нагадати угодовцям і продажним шкурам, в т.ч. овечим, що вся повнота відповідальності за подальшу ескалацію ситуації в Кривбасі та Україні тепер лягає на них.
Коли в країні немає закону і справедливості, коли суди і правоохоронці покривають злочинців-фальсифікаторів, а люди позбавлені права голосу і можливості обирати собі владу — тоді народ має право на повстання.
А ті, хто вирішив, що попри думку людей, має сидіти в високих кріслах і на народній шиї, хай не дивуються, якщо виявляться на більш притаманних місцях — розвішаними на ліхтарях.

Андрій Денисенко

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post