Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Володимир Бойко: “Кудрявцев-молодший пішов з посади просто для того, щоби пересидіти галас і при нагоді знову повернутись на державну службу”

Володимир Бойко: “Кудрявцев-молодший пішов з посади просто для того, щоби пересидіти галас і при нагоді знову повернутись на державну службу”

8 декабря 2015 0 Comments

Впродовж минулого тижня окрасою соцмереж була фотографія колишнього заступника прокурора Солом’янського району Києва Євгена Кудрявцева (до 2 грудня 2015 року – слідчого в особливо важливих справах прокуратури м.Києва) – старшого сина колишнього заступника (при генпрокурорів Васильєві – першого заступника) генерального прокурора України, легендарного Віктора Вікторовича Кудрявцева.

Віктор Вікторович заслужено вважається одним з найбагатших людей України. З кінця 90-х років завдяки своєму тестю – судді Верховного Суду України Віктору Кононенку – Кудрявцев-старший контролював основні грошові потоки корпорації «правосуддя», а його багаторічну монополію на ринку замовних судових рішень вдалось підірвати лише невгомовному Андрію Портнову. Після призначення генпрокурором Віктора Пшонки Кудрявцев-старший впродовж 15 хвилин був звільнений з органів прокуратури, – Віктор Павлович не терпів конкурентів – але зберіг і чималий вплив на судові органи, і неймовірні статки.

Цілком природно, що, урешті-решт, увагу журналістів привернув старший синок Кудрявцева з колоритною зовнішністю й татковими замашками. Після оприлюднення інформації про статки прокурорської родини, Євген Кудрявцев подав рапорт про звільнення з органів прокуратури. А «Українські новини» поширили інформацію про те, що причиною звільнення сина колись всемогутнього Кудрявцева стала та обставина, що він проходив люстраційну перевірку й все однаково мав бути звільнений у порядку Закону України «Про очищення влади».

Інформацію про люстраційну перевірку, розпочату щодо Кудрявцева-молодшого, також підтвердив рупор Генпрокуратури Владислав Куценко, який по кількості скандалів, у яких він замішаний, не поступається, до речі, Євгену Кудрявцеву.

Так ось. Ніяка «люстраційна перевірка» щодо Євгена Кудрявцева, насправді, не проводилась і проводитись не могла, оскільки він завбачливо запасся рішенням Окружного адміністративного суду м.Києва від 8 травня 2015 року в справі № 826/5956/15 (суддя Руслан Арсірій) про те, що не підпадає під дію Закону України «Про очищення влади», оскільки 18 лютого 2014 року, начебто, подав рапорт про звільнення з посади заступника прокурора Солом’янського району, але рапорт не був розглянутий з незалежних від Кудрявцева-молодшого причин. Ось ця постанова суду:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/44067503

Звертаю увагу, що ініціатором судового розгляду став не сам Кудрявцев, а стороння особа, яка, типу, оскаржила бездіяльність прокуратури Києва, що не звільняє з роботи колишнього заступника прокурора Солом’янського району. Це – стандартний прийом, винахід якого судді приписують Кудрявцеву-старшому: з метою закріпити незаконний факт подати позов про спростування цього факту, у задоволенні якого буде відмовлено, щоби в наступному можна було посилатись на мотивувальну частину цього судового рішення.

Більш того, коли в жовтні 2015 року в прокуратурі Києва, дійсно, спробували були розпочати щодо Євгена Кудрявцева люстраційну перевірку, все той же ж суддя Арсірій роз’яснив власне судове рішення, винісши 20 жовтня ухвалу: «Роз’яснити …, що ч.ч. 3 або 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються до Кудрявцева Євгена Вікторовича»

http://reyestr.court.gov.ua/Review/52683235

Тому, насправді, Кудрявцев-молодший пішов з посади просто для того, щоби пересидіти галас і при нагоді знову поверутись на державну службу.

Володимир Бойко, FB

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post