Новомосковськ

Місто на САМАРІ

ЕЛЕКТРОННА ПЕТИЦІЯ  «Про реструктуризацію зобов’язань за кредитами в іноземній валюті»

ЕЛЕКТРОННА ПЕТИЦІЯ «Про реструктуризацію зобов’язань за кредитами в іноземній валюті»

3 декабря 2015 0 Comments

Підписати Президентом України Закон «Про реструктуризацію зобов’язань за кредитами в іноземній валюті» №1558-1 від 23.12.2014
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Козлюк Микола Вікторович
Статус: триває збір підписів
Петиція №22/018167-еп. Подана 03.12.2015
Дата початку збору підписів: 03.12.2015
ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:
02.07.2015 Верховною Радою України було прийнято Закон «Про реструктуризацію зобов’язань за кредитами в іноземній валюті» №1558-1 від 23.12.2014.
Законом передбачено, що всі банки та інші фінансові установи, які діють на території України, за письмовою заявою громадян України, що мають невиконані зобов’язання за кредитними договорами в іноземній валюті, зобов’язані протягом 1 місяця провести реструктуризацію зобов’язань за кредитним договором.
Реструктуризації підлягають усі споживчі кредити, отримані для придбання будь-якого майна, без обмеження суми заборгованості.
Споживчий кредит, право вимоги за яким відступлено іншій особі (якщо вона не є фінансовою установою), виконується позичальником або поручителем за ціною відступлення.
Заборгованість за споживчим кредитом конвертується по офіційному курсу НБУ на дату укладання кредитного договору. Курсова різниця списується банками.
Відсоткова ставка за користування кредитом після реструктуризації не повинна перевищувати ту, яка була встановлена до моменту реструктуризації.
Станом на грудень місяць 2015року данний Закон не підписано Президентом України!

Джерело: petition.president.gov.ua

 

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post