Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Сиротюк, Мосійчук, Корбан: Порошенко став Путіним?

Сиротюк, Мосійчук, Корбан: Порошенко став Путіним?

31 октября 2015 0 Comments

Обшуки та арешти у Дніпропетровську це удар, перш за все, по політичному проекту «УКРОП», для боротьби з яким влада готова на безпреценденті методи — так вважає відомий військовий журналіст Юрій Бутусов.

«Gennady Korban заарештований СБУ. З 7.30 йдуть обшуки у Фонді оборони країни — одному з найбільших волонтерських фондів, і вдома у ряду членів партії «УКРОП». Ніяких пояснень немає. Влада, яка дозволила спокійно виїхати Сергію Клюєву, що не заарештувала жодного керівника Партії регіонів, не торкнула партнера Януковича Ахметова, не чіпала жодного з учасників здачі Донбасу, не чіпала російського бізнесмену Григоришина, який фінансував Комуністичну партію України — агентів Кремля … заарештувала одного з головних опонентів президента Порошенко. Адже можуть, виявляється, можуть — увірватися, обшукати, вилучити, відвезти. І рішучість і всі законні рішення можуть отримати. Все можуть.

Якби хотіли вдарити по бізнесу Коломойського — то обшуки і арешти були б на «Укрнафті». І це, до речі, було б логічно. Але вирішили нанести удар персонально по Корбану — а значить, це удар насамперед по політичного проекту «УКРОП», в якому Корбан є ключовою фігурою. Це означає, що влада вважає Корбана і «УКРОП» небезпечними для себе політичними опонентами і бачать в них загрозу настільки серйозну, що готова піти на безпрецедентні заходи. Це реальність, така, якою її бачить Петро Олексійович. Сумнівів не може бути тільки в одному — це його особисте распорядженя», — пише Юрій Бутусов.

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post