Партія УКРОП заявляє про факти фальсифікації протоколів на виборах у Дніпропетровську на користь «Опозиційного блоку».

Так, політсила наводить різні фото протоколів з мокрими печатками з однієї і тієї ж виборчої дільниці (№ 121306) – представлені до відправки «на уточнення» і зроблені за деякий час після того. Зазначено, що документи є практично ідентичними, за винятком однієї деталі – кількісного показника підтримки «Опозиційного блоку». Так, згідно з фото, цифри на «уточненому» протоколі зросли відразу на чверть – з 239 до 299 голосів на користь «Опозиційного блоку» на дільниці з тисячею виборців.

пресс-служба УКРОПа

пресс-служба УКРОПа

«Був там умисел чи звичайна технічна помилка – це не наша компетенція. Це компетенція правоохоронних органів, до яких необхідно буде звернутися після встановлення результатів виборів на цій дільниці», – сказав представникам ЗМІ член Дніпропетровської міської виборчої комісії Андрій Гусак. На запитання журналіста, які політичні сили були представлені у виборчкомі на даній дільниці, чиновник відповів, що, як і у всій області, йдеться переважно про партії, які мають власні фракції у парламенті поточного скликання. При цьому Гусак уточнив, що йдеться про представників «Опозиційного блоку» та «Блоку Петра Порошенка».

Як уже раніше повідомлялося, у Дніпропетровську склалася парадоксальна ситуація: на уточнення відправлялося вісім з десяти протоколів, тоді як у цілому по країні цей показник не перевищував 10-15%. На думку експертів, саме такий «підхід» міг суттєво сприяти штучному нарощуванню рейтингу «Опозиційного блоку» та Олександра Вілкула, оскільки, за даними екзит-полів авторитетних соціологічних компаній, ані сама партія, ані її представник не отримали провідних позицій у регіоні, поступившись, відповідно, УКРОПу та Борису Філатову.

Джерело: 112.ua