Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Порошенко говорить як євромайданівець, а діє як регіонал, — Соболєв

Порошенко говорить як євромайданівець, а діє як регіонал, — Соболєв

23 октября 2015 0 Comments

Голова комітету з питань протидії корупції Єгор Соболєв в ефірі Телеканалу новин «24» розповів про засідання Конституційного суду.

Чого очікувати від Конституційного суду

— Я нічого не можу прогнозувати, тільки знаю, що суддями хтось керує. Вони обіцяли, що чекатимуть, коли ухвалять зміни в парламенті. Але раптово вирішили проводити засідання. Я не розумію, чому вони знову взялись за цю справу, але розумію, що в цьому зацікавлені люди з команди попереднього президента і діючого. Але яке в них завдання – страшно уявити.

Хто може впливати на Конституційний суд

— Вони залежні від Януковича, бо саме вони його обслуговували і дали йому диктаторські повноваження. Порошенко говорить як євромайданівець, а діє як регіонал. Його партія веде найбільше екс-регіоналів в своєму списку. І це відповідь діями, а не словами. Нажаль президент Прошенко став реінкарнацією попереднього президента.

Про новий Майдан

— Я готовий зайнятись допомогою в організації нової революції, щоб нам вдалось не тільки усунути страшну братію, яка не дозволяє створити правосуддя, економіку, збройні сили, але щоб це вдалось створити. Ми називаємо себе європейською країною, а по факту всі люди Януковича, всі схеми залишилися. Я не хочу нової революції, нових зіткнень, я розумію, що це буде дуже кривава історія. Але ми мабуть маємо засвоїти, що не покаране зло повертається.

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post