Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Дніпропетровської області порушили кримінальне провадження проти Олександра Вілкула

Дніпропетровської області порушили кримінальне провадження проти Олександра Вілкула

19 октября 2015 0 Comments

В п’ятницю, 16 жовтня, Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська зобов’язав прокуратуру Дніпропетровської області порушити кримінальне провадження за нашою з Виталик Погосян спільною заявою проти Олександра Вілкула за ч.5 ст 191 та ( привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем) та ч.2ст.364( зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Відповідальність, яка грозить Вілкулу за даними статтями -позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Мова йдеться про зловживання, вчинені Олександром Вілкулом під час роботи головою Дніпропетровської облдержадміністрації пов’язані з будівництвом надземного переходу на пр. ім. Газети Правда, реконструкцією данного проспекту та вимаганням неправомірної вигоди під час будівництва Дніпропетровського метрополітену.

Оскільки жоден з інформаційних майданчиків міста не надав нам площадку для проведення прессової з даної тематики, то всі деталі та обставини даного кримінального провадження ми готові будемо надати журналістам в понеділок-19 жовтня 2015 року в приміщенні ТРК-Регіон ( вул. Леніна,36) о 13:00.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post