Новомосковськ

Місто на САМАРІ

НАЧАЛЬНИК НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІЛІЦІЇ  ПРОВІВ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ

НАЧАЛЬНИК НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІЛІЦІЇ ПРОВІВ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ

8 октября 2015 0 Comments

06 жовтня в Новомосковському міському відділі міліції відбулась робоча зустріч начальника з керівниками виборчих штабів партій, що приймають участь в місцевих виборах, головами політичних партій, активістами від громадськості, представниками місцевих засобів масової інформації з питань охорони громадського порядку під час проведення виборів до місцевих органів влади.

Головною метою цієї зустрічі було налагодження співпраці міліції з виборчими штабами політичних партій, громадськістю та ЗМІ в період виборчої кампанії з метою дотримання правопорядку на території міста та району, недопущення порушень виборчого законодавства.

Серед питань, які обговорив начальник новомосковської міліції Віктор Станіславович Рибак, доведення до відома громадськості завдань працівників міліції у період проведення виборів до місцевих органів влади із забезпечення охорони громадського порядку, співпраця, направлена на виявлення порушень виборчого законодавства, профілактика таких порушень з використанням засобів масової інформації.

На зустрічі розглядались й інші питання, зокрема взаємодія дільничних інспекторів міліції з головами квартальних комітетів міста, реагування на заяви та повідомлення громадян, спільне з громадськістю та ТРК «Самарь» патрулювання міста, можливість патрулювання міста цілодобово. Присутні мали змогу у залі задавати питання керівнику міської міліції і на місці отримувати відповіді, вносити пропозиції щодо більш ефективної співпраці міліції і громадськості.

На завершення зустрічі Віктор Станіславович звернувся до представників громадськості та засобів масової інформації з проханням про негайне інформування міліції при виявленні будь-яких порушень з боку кандидатів у  депутати до місцевих органів влади або їх преставників під час передвиборчої кампанії та акцкентував увагу на прикладах основних поширених фактів незаконного проведення передвиборчої кампанії. Також очільник міліції через представників ЗМІ звернувся до містян та гостей міста з проханням дотримуватись вимог виборчого законодавства, не вчиняти дій, що межують з адміністративною або кримінальною відповідальністю та сприяти органам внутрішніх справ у забезпеченні охорони громадського порядку.

Всі присутні позитивно оцінили проведення таких зібрань та визначили, що за три-чотири тижні вони зберуться знову, щоб спільними зусиллями вирішувати нагальні проблеми.

Т.М. Попова,  майор міліції

Изображение 007 Изображение 009 (1) Изображение 010 (1) Изображение 011 (1)

 

 

 

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post