Новомосковськ

Місто на САМАРІ

ТВК У НОВОМОСКОВСЬКУ ПРОГРАЛА ШІСТЬ СУДЕН

ТВК У НОВОМОСКОВСЬКУ ПРОГРАЛА ШІСТЬ СУДЕН

7 октября 2015 0 Comments

Шановні співвітчизники!
Територіальна виборча комісія міста Новомосковська була створена під дві політичні сили – Порошенко («Солідарність») і «Опозиційний блок». Цинізм і нахабство цієї комісії, і насамперед її головного бухгалтера, гідні окремої кримінальної справи. Під будь-якими приводами комісія відмовляла в реєстрації на пост мера кандидатам, які мають у місті найвищі рейтинги: Литвищенка, Мороз, Шилова. Також не реєструвалися кандидати від партій, які представляли ці лідери.
Головне завдання комісії – максимально відтягнути момент вступу цих політсил і їх лідерів в передвиборну кампанію. Зате люди Порошенка і Льовочкіна більше тижня як агітують в Новомосковську. Олігархи між собою домовилися і продовжують дурити людей.
А тому наша політична сила буде ставити перед собою завдання усунути цю виборчу комісію від участі в процесі виборів. Про це заявляють і інші партії, які виграли суди у Новомосковської ТВК.
Жеребкування по партіям і кандидатам у мери повинна пройти 8 жовтня. В цей день закінчаться всі суди, і тільки з цього дня ми зможемо приступити до агітації. Як вам це подобається? Таким чином, у нас фактично вкрали два тижні агітації.
Хтось ще сумнівається, що олігархи не збираються будувати в Україні демократичне суспільство? Вони всі мазані одним миром. Їм не можна давати жодного голосу!

Вікторія Шилова

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post