Новомосковськ

Місто на САМАРІ

Кандидат від БПП закликає голосувати за «Опозиційний блок»: Буде «люкс-торпеда»

Кандидат від БПП закликає голосувати за «Опозиційний блок»: Буде «люкс-торпеда»

7 октября 2015 0 Comments

Міський голова Іллічівська, що на Одещині, Валерій Хмельнюк під час своєї зустрічі з місцевими мешканцями закликав одночасно голосувати за політсилу, яка його висуває — «Блок Петра Порошенка «Солідарність», та за «Опозиційний блок».

Мер Іллічівська Валерій Хмельнюк, який на минулих виборах балотувався від Партії регіонів, пояснив, чому на цьогорічних виборах він став кандидатом від пропрезидентської партії.

Цього разу я йду від партії «більшовиків» — від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Це чому? Кажуть, що знову Хмельнюк підлаштувався під партію президента. Я кажу, що це дурниці, бо нема чого на неї сідати — на неї, де сядеш, там і злізеш, а рейтинг партії там взагалі 10%,
— не скупився на «крилаті вислови» Хмельнюк.

Водночас він закликав місцевих мешканців голосувати одразу за дві політсили.

«Ми хочемо, щоб у нас була хороша діюча міська рада, бо мер в полі один не воїн. Ми кажемо: підтримайте цю політичну силу. За «Опозиційний блок» багато з вас і так буде голосувати зі зрозумілих причин… Тому якщо пройдуть кандидати і від партії Порошенка, і від «Опозиційного блоку», значить міська рада буде «люкс-торпеда» — буде нормальна міська рада, яка працюватиме на користь жителів Іллічівська», — пояснив чинний мер Іллічівська, запевнивши, що це «чесне відверте пояснення».

Відповідаючи на питання місцевих мешканців, Хмельнюк запевнив, що місту від цього однозначно буде краще.

Він також розповів, що думає про інші партії, які йдуть на вибори.

Є навіть цілі секти, як ця «Самопоміч», ціла партія якась сектанстська. Лідер партії взагалі мер Львова — де Львів, а де ми? Тому я просив би вас підтримати ці дві політичні сили,
— резюмував свій виступ мер Іллічівська, нагадавши про «БПП» та «Опозиційний блок».

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що щонайменше у 4 містах України від пропрезидентської політсили на виборах міських голів у різних містах України балотуються кандидати, які раніше висувались від Партії регіонів.

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post