Новомосковськ

Місто на САМАРІ

«Закликаю всіх громадян України приготуватися до акцій громадянської непокори», — Дмитро Ярош.

«Закликаю всіх громадян України приготуватися до акцій громадянської непокори», — Дмитро Ярош.

11 сентября 2015 0 Comments

«Антиукраїнська наволоч проводить системну реставрацію дореволюційних порядків і провокує український народ на ще одне повстання. Свідченням цього є низка останніх подій, у тому числі затримання мого побратима Сергія Стерненка в Одесі», — Дмитро Ярош про останні події і Одесі.

«Попереджаю владний режим: досить гратися в контрреволюцію, досить підігрувати Путіну і розгойдувати державу — адже саме цим ви займаєтеся останні півтора роки. Народне терпіння вже уривається і стримувати людей від збройного опору стає неможливим», — зазначив Ярош у Facebook.

«Я звертаюсь до владоможців, до керівників силових державних структур: припиніть репресії проти патріотів, інакше завершите своє правління дуже погано… Цього разу втекти з України, як ваші попередники, не вийде.

Закликаю всіх громадян України, бійців та активістів Національно-визвольного руху «Правий сектор» приготуватися до активних акцій громадянської непокори, основною ціллю яких буде ліквідація режиму внутрішньої окупації та здобуття національної державності українського народу.

Командування ДУК ПС та керівництву громадсько-політичного крила «Правого сектору» подати конкретні пропозиції щодо проведення акцій та заходів, розпочати переговори з представниками інших політичних, громадських, військових сил, з метою об’єднання зусиль в боротьбі з політичними репресіями», — зокрема додав лідер Правого Сектору.

Джерело: galinfo.com.ua

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Previous Post

Next Post